Contacteer ons

Directie

Spectrumcollege campus Paal

Yves Timmermans, directeur

tel. 011 42 52 67
yves.timmermans@spectrumcollege.be

Centrale diensten

Coördinerend directeur

Ludo Elsen

tel. 011 49 34 04
ludo.elsen@spectrumcollege.be

Stafmedewerker

Christa Cuypers

christa.cuypers@spectrumcollege.be

Personeelsdienst

Veerle Bertrands

tel. 011 49 34 01
veerle.bertrands@spectrumcollege.be

Sonja Daniels

tel. 011 49 34 02
sonja.daniels@spectrumcollege.be

Ilse Andries

tel. 011 49 34 03
ilse.andries@spectrumcollege.be

Comité preventie-adviseurs

Luc Meynckens, coördinerend preventieadviseur

tel. 011 49 34 09
luc.meynckens@spectrumcollege.be

PR & Communicatie

Michèle Houben

michele.houben@spectrumcollege.be

Financiële dienst

Elly Engelen

tel. 011 49 34 05
elly.engelen@spectrumcollege.be

Ingvild Seurynck

tel. 011 49 34 06
ingvild.seurynck@spectrumcollege.be

Gert Deprez

tel. 011 49 34 07
gert.deprez@spectrumcollege.be

IT-coördinatie

Andy Jaemers,  scholengemeenschappelijke IT-coördinator

tel. 011 49 34 12
andy.jaemers@spectrumcollege.be

Bart Stevens, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

tel. 011 49 34 12
bart.stevens@spectrumcollege.be

Eddy Caubergs, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

tel. 011 49 34 12
eddy.caubergs@spectrumcollege.be

Ludwig Theunis, scholengemeenschappelijke IT-coördinator

tel. 011 49 34 12
ludwig.theunis@spectrumcollege.be

Bouwcoördinator

Stefan Willen

tel. 011 49 34 46
stefan.willen@spectrumcollege.be

Logistiek coördinator

Kurt Haelen

kurt.haelen@spectrumcollege.be

Contactformulier



Kaarten