top of page
Image by Clay Banks

Contact

Contactgegevens per campus

Campus Lummen, Paal en

Beringen

Verrijkingsklas

Campus Lummen, Paal en

Beringen

verrijkingsklas@spectrumcollege.be

Centrale diensten

Directies
IMG_8352.jpg

Eva Kuijpers

Algemeen coördinerend directeur

tel. 011 49 34 00
eva.kuijpers@spectrumcollege.be

IMG_8350.jpg

Tine Bos

Pedagogisch coördinerend directeur

tel. 011 49 34 00
tine.bos@spectrumcollege.be

IMG_8366.jpg

Marc Bex

adjunct-directeur infrastructuur

 
marc.bex@spectrumcollege.be

Personeelsdienst

Loes Bielen

tel. 011 49 34 01

loes.bielen@spectrumcollege.be

Sonja Daniels

tel. 011 49 34 02
sonja.daniels@spectrumcollege.be

Elly Carmans

tel. 011 49 34 03
elly.carmans@spectrumcollege.be

Rinda Peeters

tel. 011 49 34 03

rinda.peeters@spectrumcollege.be

Coördinerend preventieadviseur

Luc Meynckens

tel. 011 49 34 09
luc.meynckens@spectrumcollege.be

Communicatie & PR

Joëlle Tackoen

tel. 011 49 34 09
joelle.tackoen@spectrumcollege.be

Lore Van Brabandt

tel. 011 49 34 09

lore.vanbrabandt@spectrumcollege.be

Logistiek coördinator

Financiële dienst

Elly Engelen

tel. 011 49 34 05
elly.engele
n@spectrumcollege.be

Ingvild Seurynck

tel. 011 49 34 06
ingvild.seurynck@spectrumcollege.be

Gert Deprez

tel. 011 49 34 07
gert.deprez@spectrumcollege.be

Rebekka Kuppens

tel. 011 49 34 08
rebekka.kuppens@spectrumcollege.be

Ilse Andries

tel. 011 49 34 03
ilse.andries@spectrumcollege.be

Sonja Maas

tel. 011 49 34 14
sonja.maas@spectrumcollege.be

Rinda Peeters

tel. 011 49 34 03

rinda.peeters@spectrumcollege.be

ICT-coördinatie

Michiel Schrey (teamleader)

Bart Stevens

Stefan Daneels

Wim Tuerlinckx

tel. 011 49 34 00
ict@spectrumcollege.be

Bouwcoördinator

Bert Baumans

tel. 011 49 34 22

bert.baumans@spectrumcollege.be

Centraledienst
bottom of page