Contacteer ons

Directie

Spectrumcollege campus Paal

Yves Timmermans, directeur

tel. 011 42 52 67
gsm. 0475 89 46 44
yves.timmermans@spectrumcollege.be

Centrale diensten

Coördinerend directeur

Ludo Elsen

tel. 011 49 34 04
ludo.elsen@spectrumcollege.be

Adjunct coördinerend directeur

Eva Kuijpers

tel. 011 49 34 01
eva.kuijpers@spectrumcollege.be

Stafmedewerker

Xenia Beerten

xenia.beerten@spectrumcollege.be

Personeelsdienst

Veerle Bertrands

tel. 011 49 34 01
veerle.bertrands@spectrumcollege.be

Sonja Daniels

tel. 011 49 34 02
sonja.daniels@spectrumcollege.be

Ilse Andries

tel. 011 49 34 03
ilse.andries@spectrumcollege.be

Comité preventie-adviseurs

Luc Meynckens, coördinerend preventieadviseur

tel. 011 49 34 09
luc.meynckens@spectrumcollege.be

PR & Communicatie

Xenia Beerten

xenia.beerten@spectrumcollege.be

Financiële dienst

Elly Engelen

tel. 011 49 34 05
elly.engelen@spectrumcollege.be

Ingvild Seurynck

tel. 011 49 34 06
ingvild.seurynck@spectrumcollege.be

Gert Deprez

tel. 011 49 34 07
gert.deprez@spectrumcollege.be

Scholengemeenschappelijke IT-coördinatie

Andy Jaemers

tel. 011 49 34 12
andy.jaemers@spectrumcollege.be

Bart Stevens

tel. 011 49 34 12
bart.stevens@spectrumcollege.be

Eddy Caubergs

tel. 011 49 34 12
eddy.caubergs@spectrumcollege.be

Ludwig Theunis

tel. 011 49 34 12
ludwig.theunis@spectrumcollege.be

Bouwcoördinator

Stefan Willen

tel. 011 49 34 46
stefan.willen@spectrumcollege.be

Logistiek coördinator

Kurt Haelen

kurt.haelen@spectrumcollege.be

Contactformulier



Kaarten