Contacteer ons

Directie

Joris Verboven, directeur

tel. 011 49 33 80
joris.verboven@spectrumcollege.be

Christine Grauwels, adjunct-directeur

tel. 011 49 33 80
christine.grauwels@spectrumcollege.be

Centrale diensten

Coördinerend directeur

Eva Kuijpers

tel. 011 49 34 10
eva.kuijpers@spectrumcollege.be

Adjunct coördinerend directeur

Tine Bos

tel. 011 49 34 04
tine.bos@spectrumcollege.be

Stafmedewerker

Sofie Berges

tel. 011 49 34 09
sofie.berges@spectrumcollege.be

Personeelsdienst

Veerle Bertrands

tel. 011 49 34 01
veerle.bertrands@spectrumcollege.be

Sonja Daniels

tel. 011 49 34 02
sonja.daniels@spectrumcollege.be

Elly Carmans

tel. 011 49 34 03
elly.carmans@spectrumcollege.be

Comité preventie-adviseurs

Luc Meynckens, coördinerend preventieadviseur

tel. 011 49 34 09
luc.meynckens@spectrumcollege.be

PR & Communicatie

Sofie Berges

tel. 011 49 34 09
sofie.berges@spectrumcollege.be

Financiële dienst

Elly Engelen

tel. 011 49 34 05
elly.engelen@spectrumcollege.be

Ingvild Seurynck

tel. 011 49 34 06
ingvild.seurynck@spectrumcollege.be

Gert Deprez

tel. 011 49 34 07
gert.deprez@spectrumcollege.be

Rebekka Kuppens

tel. 011 49 34 08
rebekka.kuppens@spectrumcollege.be

Ilse Andries

tel. 011 49 34 03
ilse.andries@spectrumcollege.be

Sonja Maas

tel. 011 49 34 14
sonja.maas@spectrumcollege.be

IT-coördinatie

Daniël ten Haaf (verantwoordelijke)

Andy Jaemers

Bart Stevens

tel. 011 49 34 12
ict@spectrumcollege.be

Bouwcoördinator

Marc Bex

marc.bex@vzwkobel.be

Logistiek coördinator

Kurt Haelen

kurt.haelen@spectrumcollege.be

Contactformulier



    Kaarten